Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Lorenz Tekstil Moda Dış Tic Ltd Şti 2012 yılında tekstil sektörüne ilk adımlarını aksesuar tedarikçisi olarak atmıştır. Bugünler de üretim tesisinde bir çok aksesuar (dar dokuma ürünleri, her türlü lastik ve elastik bantlar, kordon, uçlama, kolye, metal aksesuar, vb) üretmekte ve yüklü miktarlarda ithalat yaparak stoklu çalışmaktadır 
 
Bugün tüm Avrupaya ihracat gerçekleştiren ve üretim tesisinin yanısıra China ve India gibi ülkelerden İTHALAT yapan global bir oyuncu olan firmamız küreselleşen dünyada tüm yönetim modelini geliştirmiş ve tüm departmanlarının dinamiğini MİSYONU VİZYONU ve DEĞERLERİ doğrultusunda düzenlemiştir.
 
Sektörümüzde her geçen gün daha da yoğunlaşan rekabet koşullarıyla beraber mevcut pazarını daha etkin ve etkili şekilde yönetebilmek için tüm değişimlere çok çabuk tepki verebilen çevik bir organizasyon yapısı ve sonuç odaklı bakış açısıyla kendisini yarınlara emin adımlarla taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır.
 
Kurumsallaşmayı hayat boyu sürecek bir felsefe olarak ilke edinmiş firmamızda bu dönüşüm yeniden şekillenmeye ve üzerine her geçen gün pozitif değerler katabilmeye uygun olabilecek bir model olarak düzenlenmiştir.
 
Sahip olduğumuz geçmişin tecrübeleri ile bugünün değerlerinin örtüşmesi ve tüm kurumsal çatımız altında ortak bir dil yaratmak bizler için birincil önceliğimizdir.
Sahip olduğu tedarik zincirinde tüm partnerlerinin ortak etik ve iş değerleri, tüm operasyonların merkezinde bulunan firmamız için yönetimimizin ana esasını teşkil etmektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın!

Talep Formu